Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fine Chocolate Sticks Mint 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Fine Chocolate Sticks Mint 125g
Snacks & Confectionery
Fine Chocolate Sticks Mint 125g
125g · CHOCEUR
Aldi
$4.99
$3.99 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.99 / 100g
Viewing
$4.99
200g
$2.50 / 100g
$4.99
205g
$2.19 / 100g
Best value per 100g
$4.49
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
CHOCEUR
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mint Jelly
at Coles
300g
$1.80
60c / 100g
$3.39 less per 100g
Add to cart
Extra Strong Mints
at Coles
200g
$2.00
$1.00 / 100g
$2.99 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
Mint Jelly
at Coles
300g
$3.09
$1.03 / 100g
$2.96 less per 100g
Add to cart
MasterFoods Mint Jelly Sauce
at Woolworths
290g
$3.00
$1.03 / 100g
$2.96 less per 100g
Add to cart