Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Reduced Sugar Banana Bread Slices | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Reduced Sugar Banana Bread Slices
Bakery
Coles own brand
Reduced Sugar Banana Bread Slices
500g · Coles
Coles
$5.75
$1.15 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.75
Lowest
$5.75
Highest
$5.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
185g
$3.68 / 100g
$6.80
450g
$2.11 / 100g
$9.50
500g
$1.15 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.75
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
34.2c less per 100g
Add to cart
Original Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
34.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.75
Add from Coles
Banana Bread Slices 5 Pack 500g
at Aldi
500g
$4.79
95.8c / 100g
19.2c less per 100g
Add to cart