Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Mini Cupcakes 9 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Mini Cupcakes 9 Pack
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Chocolate Mini Cupcakes 9 Pack
216g · Coles
Coles
$6.50
$3.01 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
216g
$3.01 / 100g
Viewing
$6.50
288g
$2.26 / 100g
Best value per 100g
$6.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
216g
Store brand
Coles
Coles
$6.50
Add from Coles