Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Mud Cake Slices 5 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Mud Cake Slices 5 Pack
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Chocolate Mud Cake Slices 5 Pack
500g · Coles
Coles
$5.75
$1.15 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.75
Lowest
$5.75
Highest
$5.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.15 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.75
700g
$1.57 / 100g
$11.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Coles
$5.75
Add from Coles