Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Wholewheat Pita Pocket 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Wholewheat Pita Pocket 4 Pack
Bakery
Wholewheat Pita Pocket 4 Pack
420g · Mission
Coles
$4.40
$1.05 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Mission
Size
420g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mission Pita Bread Pockets Plain
at Woolworths
420g
$3.60
85.7c / 100g
19c less per 100g
Add to cart
Mission Pita Bread Pockets Wholemeal
at Woolworths
420g
$3.60
85.7c / 100g
19c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.40
Add from Coles