Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Blueberries 170g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Blueberries 170g
Fruit & Veg
Blueberries 170g
170g
Aldi
$3.99
$2.35 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Size
170g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Blueberries In Syrup
at Coles
415g
$4.70
$1.13 / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Blueberries
at Coles
170g
$3.80
$2.24 / 100g
11.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.99
Add from Aldi