Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Banana Bread Slice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Banana Bread Slice
Bakery
Banana Bread Slice
100g · Coles Bakery
Coles
$2.00
$2.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles Bakery
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.39
36.8c / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
White Toast Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles
Wholemeal Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart
Multigrain Sandwich Sliced Bread 650g
at Aldi
650g
$2.59
39.8c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart