Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fantasy Cupcakes 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Fantasy Cupcakes 4 Pack
Other
Coles own brand
Fantasy Cupcakes 4 Pack
288g · Coles
Coles
$6.50
$2.26 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
216g
$3.01 / 100g
$6.50
240g
$3.13 / 100g
$7.50
288g
$2.26 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.50
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
288g
Store brand
Coles
Coles
$6.50
Add from Coles