Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
5 Star Wholemeal | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
5 Star Wholemeal
Other
5 Star Wholemeal
680g · Wonder
Coles
$4.90
72.1c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.26 / 100g
$6.30
680g
72.1c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.90
Details
Aisle
Other
Brand
Wonder
Size
680g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Macro Organic Wholemeal Spirals
at Woolworths
500g
$1.95
39c / 100g
33.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.90
Add from Coles