Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sponge Roll Mini Choc 6 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Sponge Roll Mini Choc 6 Pack
Household & Personal Care
Coles own brand
Sponge Roll Mini Choc 6 Pack
250g · Coles
Coles
$4.15
$1.66 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.15
Lowest
$4.15
Highest
$4.15
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Coles
Size
250g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green's Pudding Chocolate Sponge
at Woolworths
260g
$3.90
$1.50 / 100g
16c less per 100g
Add to cart
Woolworths Mini Choc Sponge Rolls
at Woolworths
250g
$3.90
$1.56 / 100g
10c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.15
Add from Coles
Woolworths Chocolate Sponge Pudding
at Woolworths
500g
$8.00
$1.60 / 100g
6c less per 100g
Add to cart