Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Christmas Traditional Pudding | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Christmas Traditional Pudding
Other
Coles own brand
Christmas Traditional Pudding
700g · Coles
Coles
$6.00
85.7c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$2.59 / 100g
$2.85
110g
$2.91 / 100g
$3.20
110g
$3.64 / 100g
$4.00
210g
$2.62 / 100g
$5.50
400g
$2.13 / 100g
$8.50
700g
85.7c / 100g
Best value per 100g
Coles
$6.00
Add from Coles
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
700g
Store brand
Coles