Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
Snacks & Confectionery
Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
230g · Cadbury
Coles
$8.90
$3.87 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.90
Lowest
$8.90
Highest
$8.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
115g
$3.39 / 100g
Best value per 100g
$3.90
230g
$3.87 / 100g
Viewing
$8.90
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cadbury
Size
230g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Jaffa Cakes 150g
at Aldi
150g
$2.79
$1.86 / 100g
$2.01 less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Coated Rice Cakes 150g
at Aldi
150g
$4.79
$3.19 / 100g
67.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$8.90
Add from Coles
Milk Chocolate Coated Rice Cakes 150g
at Aldi
150g
$4.79
$3.19 / 100g
67.6c less per 100g
Add to cart
Yogurt Coated Rice Cakes 150g
at Aldi
150g
$4.79
$3.19 / 100g
67.6c less per 100g
Add to cart