Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milk Chocolate Waves 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Milk Chocolate Waves 125g
Snacks & Confectionery
Milk Chocolate Waves 125g
125g · CHOCEUR
Aldi
$4.99
$3.99 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.99 / 100g
Viewing
$4.99
200g
$3.00 / 100g
$5.99
200g
$3.00 / 100g
$5.99
200g
$3.00 / 100g
$5.99
200g
$2.25 / 100g
Best value per 100g
$4.49
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Cake Mix
at Coles
340g
$1.35
39.7c / 100g
$3.59 less per 100g
Add to cart
Chocolate Dairy Dessert 12 Pack
at Coles
1.2kg
$6.20
51.7c / 100g
$3.48 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
$2.25 / 100g
$4.49
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
CHOCEUR
Size
125g
Store brand
No
Chocolate Topping
at Coles
615g
$3.20
52c / 100g
$3.47 less per 100g
Add to cart
Chocolate Cake Mix
at Coles
440g
$3.00
68.2c / 100g
$3.31 less per 100g
Add to cart