Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cobbettes Corn 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Cobbettes Corn 400g
Fruit & Veg
Cobbettes Corn 400g
400g
Aldi
$4.99
$1.25 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Baby Corn Spears
at Woolworths
410g
$1.90
46.3c / 100g
78.4c less per 100g
Add to cart
Pigeon Brand Baby Corn In Brine
at Woolworths
425g
$2.00
47.1c / 100g
77.7c less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
Macro Organic Peas Corn & Carrots
at Woolworths
420g
$2.30
54.8c / 100g
70c less per 100g
Add to cart
Peas Corn & Carrots
at Coles
420g
$2.50
59.5c / 100g
65.2c less per 100g
Add to cart