Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Passionfruit Cheesecake Bar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Passionfruit Cheesecake Bar
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Passionfruit Cheesecake Bar
520g · Coles
Coles
$14.00
$2.69 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
210g
$1.29 / 100g
$2.70
248g
80.6c / 100g
Best value per 100g
$2.00
450g
$1.33 / 100g
$6.00
450g
$1.33 / 100g
$6.00
520g
$2.69 / 100g
Viewing
$14.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Assorted Soap Bars 5 Pack
at Aldi
500g
$2.59
51.8c / 100g
$2.17 less per 100g
Add to cart
Barbecue Crinkle Cut Potato Chips 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
$1.61 less per 100g
Add to cart
Coles
$14.00
Add from Coles
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
520g
Store brand
Coles
Muesli Bars 6 Pack 185g
at Aldi
185g
$2.09
$1.13 / 100g
$1.56 less per 100g
Add to cart
Muesli Bars Chewy Choc Chip 15 Pack 470g
at Aldi
470g
$5.49
$1.17 / 100g
$1.52 less per 100g
Add to cart