Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Christmas Cake Slices 6 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Christmas Cake Slices 6 Pack
Bakery
Christmas Cake Slices 6 Pack
225g · Mr Kipling
Coles
$7.00
$3.11 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
165g
$3.76 / 100g
$6.20
165g
$3.76 / 100g
$6.20
165g
$3.76 / 100g
$6.20
225g
$3.11 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Bakery
Brand
Mr Kipling
Size
225g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
$2.30 less per 100g
Add to cart
Original Sandwich Slices 432g
at Aldi
432g
$3.49
80.8c / 100g
$2.30 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.00
Add from Coles
Banana Bread Slices 5 Pack 500g
at Aldi
500g
$4.79
95.8c / 100g
$2.15 less per 100g
Add to cart
Woolworths Sandwich Cheese Slices
at Woolworths
1kg
$13.00
$1.30 / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart