Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chilli & Garlic Olives | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Chilli & Garlic Olives
Meat & Seafood
Chilli & Garlic Olives
400g · Coles Deli
Coles
$8.90
$2.23 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.90
Lowest
$8.90
Highest
$8.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$3.41 / 100g
$3.75
110g
$3.41 / 100g
$3.75
130g
$2.88 / 100g
$3.75
300g
$2.00 / 100g
Best value per 100g
$6.00
300g
$2.00 / 100g
$6.00
400g
$2.23 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spanish Stuffed Green Olives 450g
at Aldi
450g
$2.25
50c / 100g
$1.73 less per 100g
Add to cart
Whole Kalamata Olives 350g
at Aldi
350g
$2.19
62.6c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.90
Add from Coles
Viewing
$8.90
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles Deli
Size
400g
Store brand
No
Pitted Kalamata Olives 350g
at Aldi
350g
$2.19
62.6c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart