Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Semi Dried Tomatoes With Basil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Semi Dried Tomatoes With Basil
Meat & Seafood
Semi Dried Tomatoes With Basil
300g · Coles Deli
Coles
$6.00
$7.20
$2.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles Deli
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tomato & Basil Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
95.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths Tuna Tomato & Basil
at Woolworths
95g
$1.10
$1.16 / 100g
84.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles