Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cashew & Rosemary Crackers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Cashew & Rosemary Crackers
Snacks & Confectionery
Cashew & Rosemary Crackers
150g · OB Finest
Coles
$5.50
$6.50
$3.67 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$3.50 / 100g
Best value per 100g
$3.50
100g
$3.50 / 100g
$3.50
130g
$4.23 / 100g
$5.50
130g
$4.23 / 100g
$5.50
130g
$4.23 / 100g
$5.50
150g
$3.67 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
$3.29 less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
$3.00 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
OB Finest
Size
150g
Store brand
No
Rice Crackers Seaweed 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
$2.72 less per 100g
Add to cart
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
$2.72 less per 100g
Add to cart