Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tuna Chilli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Tuna Chilli
Meat & Seafood
Tuna Chilli
95g · John West
Coles
$1.45
$2.90
$1.53 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.45
Lowest
$1.45
Highest
$1.45
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.53 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.45
360g
$2.22 / 100g
$8.00
380g
$1.79 / 100g
$6.80
1.14kg
$1.58 / 100g
$18.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
John West
Size
95g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli & Onion Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
48.4c less per 100g
Add to cart
Mango Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
48.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.45
Add from Coles
Lime & Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
48.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths Tuna Sweet Chilli
at Woolworths
95g
$1.00
$1.05 / 100g
47.4c less per 100g
Add to cart