Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tuna Sweet Corn & Mayonnaise | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Tuna Sweet Corn & Mayonnaise
Pantry
Tuna Sweet Corn & Mayonnaise
95g · John West
Coles
$1.45
$2.90
$1.53 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.45
Lowest
$1.45
Highest
$1.45
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
John West
Size
95g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Squeeze Mayonnaise 535g
at Aldi
535g
$2.89
54c / 100g
98.6c less per 100g
Add to cart
Real Mayonnaise 455g
at Aldi
455g
$2.69
59.1c / 100g
93.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.45
Add from Coles
Creamy Squeeze Mayonnaise 475g
at Aldi
475g
$2.89
60.8c / 100g
91.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths Whole Egg Mayonnaise
at Woolworths
440g
$2.80
63.6c / 100g
89c less per 100g
Add to cart