Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Farfalle Rigate No.121 Italian Pasta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Farfalle Rigate No.121 Italian Pasta
Pantry
Farfalle Rigate No.121 Italian Pasta
500g · Cucina Matese
Coles
$2.80
56c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.26 / 100g
$3.15
500g
56c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.80
550g
80c / 100g
$4.40
550g
80c / 100g
$4.40
550g
80c / 100g
$4.40
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Penne 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
38.2c less per 100g
Add to cart
Pasta Spaghetti 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
38.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.80
Add from Coles
Pantry
Brand
Cucina Matese
Size
500g
Store brand
No
Pasta Spirals 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
38.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Penne
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
38c less per 100g
Add to cart