Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Brown Cup Mushrooms 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Brown Cup Mushrooms 200g
Fruit & Veg
Brown Cup Mushrooms 200g
200g
Aldi
$4.49
$2.25 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.49
Lowest
$4.49
Highest
$4.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Straw Mushrooms Medium
at Coles
425g
$2.30
54.1c / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart
Awona Shiitake Mushrooms Can
at Woolworths
425g
$2.75
64.7c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.49
Add from Aldi
Special
Woolworths Mushrooms Cups Punnet
at Woolworths
500g
$6.00
$7.00
$1.20 / 100g
$1.04 less per 100g
Add to cart
Mushrooms Cups Loose
at Woolworths
1kg
$12.50
$1.25 / 100g
99.5c less per 100g
Add to cart