Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Spicy Red Sauce Hot Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Spicy Red Sauce Hot Sauce
Pantry
Spicy Red Sauce Hot Sauce
250ml · Fountain
Coles
$3.80
$15.20 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$15.20 / L
Viewing
$3.80
2L
$3.00 / L
Best value per L
$6.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Fountain
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$12.71 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$11.70 less per L
Add to cart
Coles
$3.80
Add from Coles
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$11.70 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$11.64 less per L
Add to cart