Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Spicy BBQ Buffalo Flavour Hot Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Spicy BBQ Buffalo Flavour Hot Sauce
Pantry
Spicy BBQ Buffalo Flavour Hot Sauce
500ml · Heinz
Coles
$5.20
$10.40 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.20
Lowest
$5.20
Highest
$5.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
295ml
$10.51 / L
$3.10
295ml
$10.51 / L
$3.10
295ml
$19.66 / L
$5.80
500ml
$10.40 / L
Viewing
$5.20
1L
$6.20 / L
$6.20
4L
$4.13 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$7.91 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$6.90 less per L
Add to cart
Coles
$5.20
Add from Coles
$16.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Heinz
Size
500ml
Store brand
No
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$6.90 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$6.84 less per L
Add to cart