Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Premium Blueberries 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Premium Blueberries 200g
Fruit & Veg
Premium Blueberries 200g
200g
Aldi
$6.49
$3.25 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.49
Lowest
$6.49
Highest
$6.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Blueberries In Syrup
at Coles
415g
$4.70
$1.13 / 100g
$2.11 less per 100g
Add to cart
Blueberries
at Coles
170g
$3.80
$2.24 / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.49
Add from Aldi
Blueberry Blueberries Punnet
at Woolworths
170g
$4.40
$2.59 / 100g
65.7c less per 100g
Add to cart