Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Coconut Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Coconut Milk
Pantry
Coconut Milk
400ml · Coles Simply
Coles
$1.70
$4.25 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.70
Lowest
$1.70
Highest
$1.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles Simply
Size
400ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Organic Coconut Milk 1L
at Aldi
1L
$2.25
$2.25 / L
$2.00 less per L
Add to cart
Coconut Milk Regular 400ml
at Aldi
400ml
$1.69
$4.22 / L
2.5c less per L
Add to cart
Coles
$1.70
Add from Coles
Coconut Milk Light 400ml
at Aldi
400ml
$1.69
$4.22 / L
2.5c less per L
Add to cart