Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Oats Quick Sachets Classic Variety | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Oats Quick Sachets Classic Variety
Pantry
Oats Quick Sachets Classic Variety
350g · Uncle Tobys
Coles
$5.50
$7.00
$1.57 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
320g
$1.72 / 100g
$5.50
340g
$1.62 / 100g
$5.50
350g
$1.57 / 100g
Viewing
$5.50
368g
$1.90 / 100g
$7.00
700g
$1.43 / 100g
$10.00
1kg
32.5c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Quick Oats 750g
at Aldi
750g
$1.49
19.9c / 100g
$1.37 less per 100g
Add to cart
Woolworths Australian Quick Oats
at Woolworths
1.5kg
$3.20
21.3c / 100g
$1.36 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
$3.25
Details
Aisle
Pantry
Brand
Uncle Tobys
Size
350g
Store brand
No
Woolworths Quick Oats
at Woolworths
750g
$1.70
22.7c / 100g
$1.34 less per 100g
Add to cart
Lowan Quick Whole Grain Oats
at Woolworths
1kg
$4.50
45c / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart