Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Squeeze Light Mayonnaise | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Squeeze Light Mayonnaise
Pantry
Squeeze Light Mayonnaise
432g · Hellmann's
Coles
$6.50
$8.50
$1.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
320g
$1.25 / 100g
$4.00
400g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$4.00
400g
$1.63 / 100g
$6.50
432g
$1.50 / 100g
Viewing
$6.50
800g
$1.44 / 100g
$11.50
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Squeeze Mayonnaise 535g
at Aldi
535g
$2.89
54c / 100g
96.4c less per 100g
Add to cart
Real Mayonnaise 455g
at Aldi
455g
$2.69
59.1c / 100g
91.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Pantry
Brand
Hellmann's
Size
432g
Store brand
No
Creamy Squeeze Mayonnaise 475g
at Aldi
475g
$2.89
60.8c / 100g
89.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths Whole Egg Mayonnaise
at Woolworths
440g
$2.80
63.6c / 100g
86.8c less per 100g
Add to cart