Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
BBQ Pork Scotch Fillet Steak Honey & Pepper 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
BBQ Pork Scotch Fillet Steak Honey & Pepper 400g
Meat & Seafood
BBQ Pork Scotch Fillet Steak Honey & Pepper 400g
400g · READY, SET…COOK!
Aldi
$8.99
$2.25 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$8.99
Lowest
$8.99
Highest
$8.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$2.50 / 100g
$7.49
400g
$2.25 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
READY, SET…COOK!
Size
400g
Store brand
No
Aldi
$8.99
Add from Aldi