Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
High Protein Bar Raspberry Truffle 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
High Protein Bar Raspberry Truffle 4 Pack
Health & Protein
High Protein Bar Raspberry Truffle 4 Pack
160g · BC
Coles
$11.00
$13.00
$6.88 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
40g
$10.00 / 100g
$4.00
160g
$6.88 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
BC
Size
160g
Store brand
No
Coles
$11.00
Add from Coles