Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gourmet Spicy Shin Cup Noodle Soup | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Gourmet Spicy Shin Cup Noodle Soup
Pantry
Gourmet Spicy Shin Cup Noodle Soup
68g · Nongshim
Coles
$1.95
$2.50
$2.87 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.95
Lowest
$1.95
Highest
$1.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
68g
$2.87 / 100g
Viewing
$1.95
100g
$1.75 / 100g
$1.75
114g
$3.29 / 100g
$3.75
120g
$1.75 / 100g
$2.10
600g
$1.33 / 100g
Best value per 100g
$8.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Condensed Tomato Soup 420g
at Aldi
420g
$1.29
30.7c / 100g
$2.56 less per 100g
Add to cart
Woolworths Tomato Soup
at Woolworths
420g
$1.30
31c / 100g
$2.56 less per 100g
Add to cart
Coles
$1.95
Add from Coles
Pantry
Brand
Nongshim
Size
68g
Store brand
No
Special
McKenzie's Soup Mix
at Woolworths
500g
$1.60
$1.90
32c / 100g
$2.55 less per 100g
Add to cart
Creamy Chicken Soup 500g
at Aldi
500g
$1.99
39.8c / 100g
$2.47 less per 100g
Add to cart