Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Grape Seed Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Grape Seed Oil
Pantry
Grape Seed Oil
1L · Monini
Coles
$12.50
$16.00
$12.50 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$24.00 / L
$12.00
750ml
$29.33 / L
$22.00
1L
$12.50 / L
Best value per L
Viewing
$12.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Monini
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$9.76 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$9.76 less per L
Add to cart
Coles
$12.50
Add from Coles
Woolworths Australian Canola Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$9.53 less per L
Add to cart
Woolworths Blended Vegetable Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$9.53 less per L
Add to cart