Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Red Curry Paste | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Red Curry Paste
Pantry
Red Curry Paste
114g · Maesri
Coles
$1.80
$2.30
$1.58 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.80
Lowest
$1.80
Highest
$1.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
114g
$1.58 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.80
200g
$2.00 / 100g
$4.00
225g
$1.78 / 100g
$4.00
225g
$1.78 / 100g
$4.00
225g
$1.78 / 100g
$4.00
225g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tomato Paste 500g
at Aldi
500g
$1.39
27.8c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Tomato Paste
at Woolworths
500g
$1.40
28c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Coles
$1.80
Add from Coles
$1.78 / 100g
$4.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Maesri
Size
114g
Store brand
No
La Gina Italian Tomato Paste Passata
at Woolworths
680g
$1.95
28.7c / 100g
$1.29 less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Tomato Paste
at Woolworths
170g
$0.95
55.9c / 100g
$1.02 less per 100g
Add to cart