Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Turtle Chips Choco Churros | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Turtle Chips Choco Churros
Snacks & Confectionery
Turtle Chips Choco Churros
80g · Orion
Coles
$2.80
$3.50
$3.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
$3.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.80
160g
$3.75 / 100g
$6.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Orion
Size
80g
Store brand
No
Coles
$2.80
Add from Coles