Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Protein Wafer Bar Choc Mint | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Protein Wafer Bar Choc Mint
Health & Protein
Protein Wafer Bar Choc Mint
40g · Musashi
Coles
$3.15
$4.50
$7.88 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.15
Lowest
$3.15
Highest
$3.15
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
40g
$7.88 / 100g
Viewing
$3.15
60g
$5.67 / 100g
Best value per 100g
$3.40
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Musashi
Size
40g
Store brand
No
Coles
$3.15
Add from Coles