Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Collezione Farfalle Pasta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Collezione Farfalle Pasta
Pantry
Collezione Farfalle Pasta
500g · Barilla
Coles
$3.60
$4.50
72c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
190g
$2.79 / 100g
$5.30
190g
$3.11 / 100g
$5.90
400g
$1.23 / 100g
$4.90
400g
$1.23 / 100g
$4.90
400g
$1.23 / 100g
$4.90
500g
72c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Penne 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Pasta Spaghetti 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.60
Add from Coles
Viewing
$3.60
Details
Aisle
Pantry
Brand
Barilla
Size
500g
Store brand
No
Pasta Spirals 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Penne
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
54c less per 100g
Add to cart