Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Supergrain Ready Meal Satay | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Supergrain Ready Meal Satay
Other
Supergrain Ready Meal Satay
250g · Hart & Soul
Coles
$4.30
$5.55
$1.72 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.30
Lowest
$4.30
Highest
$4.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Hart & Soul
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Satay Marinade 375g
at Aldi
375g
$2.09
55.7c / 100g
$1.16 less per 100g
Add to cart
Woolworths Satay Marinade
at Woolworths
330g
$2.00
60.6c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.30
Add from Coles
MasterFoods Satay Marinade
at Woolworths
375g
$4.00
$1.07 / 100g
65.3c less per 100g
Add to cart