Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Breast Fillet Stir Fry per kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Breast Fillet Stir Fry per kg
Meat & Seafood
RSPCA Approved Chicken Breast Fillet Stir Fry per kg
500g · BROAD OAK FARMS
Aldi
$6.50
$1.30 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BROAD OAK FARMS
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Lamb Fry
at Coles
900g
$6.30
70c / 100g
60c less per 100g
Add to cart
Supafry Beef Tallow
at Woolworths
500g
$4.50
90c / 100g
40c less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.50
Add from Aldi