Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sweet Chilli Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sweet Chilli Sauce
Pantry
Sweet Chilli Sauce
280ml · Mae Ploy
Coles
$3.05
$3.75
$10.89 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.05
Lowest
$3.05
Highest
$3.05
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Mae Ploy
Size
280ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$8.40 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$7.39 less per L
Add to cart
Coles
$3.05
Add from Coles
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$7.39 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$7.34 less per L
Add to cart