Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chick Pea Flour Resealable | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Chick Pea Flour Resealable
Pantry
Chick Pea Flour Resealable
330g · Mckenzie's
Coles
$3.20
97c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.20
Lowest
$3.20
Highest
$3.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$1.07 / 100g
$3.20
300g
$1.07 / 100g
$3.20
300g
$1.07 / 100g
$3.20
330g
97c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.20
Details
Aisle
Pantry
Brand
Mckenzie's
Size
330g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Plain Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Self Raising Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.20
Add from Coles
Woolworths Essentials Plain Flour
at Woolworths
2kg
$2.40
12c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Self Raising Flour
at Woolworths
2kg
$2.40
12c / 100g
85c less per 100g
Add to cart