Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Eat Well Pea & Broccoli Soup Pouch | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Eat Well Pea & Broccoli Soup Pouch
Pantry
Eat Well Pea & Broccoli Soup Pouch
380g · Heinz
Coles
$3.10
$4.70
81.6c / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.10
Lowest
$3.10
Highest
$3.10
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$1.33 / 100g
$1.60
380g
81.6c / 100g
Viewing
$3.10
430g
72.1c / 100g
Best value per 100g
$3.10
Details
Aisle
Pantry
Brand
Heinz
Size
380g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Microwave Rice Pouch Basmati 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
22c less per 100g
Add to cart
Microwave Rice Pouch Jasmine 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
22c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.10
Add from Coles
Microwave Rice Pouch Long Grain White 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
22c less per 100g
Add to cart
Brown Rice Microwave Pouch 250g
at Aldi
250g
$1.49
59.6c / 100g
22c less per 100g
Add to cart