Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken and Cheese Schnitzel 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken and Cheese Schnitzel 1kg
Meat & Seafood
RSPCA Approved Chicken and Cheese Schnitzel 1kg
1kg · READY, SET…COOK!
Aldi
$8.79
87.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$8.79
Lowest
$8.79
Highest
$8.79
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
480g
$1.77 / 100g
$8.49
600g
$1.17 / 100g
$6.99
600g
$1.17 / 100g
$6.99
1kg
87.9c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.79
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
READY, SET…COOK!
Size
1kg
Store brand
No
Aldi
$8.79
Add from Aldi