Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Burger Bulk Pack 1.2kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Burger Bulk Pack 1.2kg
Meat & Seafood
RSPCA Approved Chicken Burger Bulk Pack 1.2kg
1.2kg · READY, SET…COOK!
Aldi
$9.79
81.6c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$9.79
Lowest
$9.79
Highest
$9.79
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$2.28 / 100g
$7.99
400g
$2.25 / 100g
$8.99
500g
$1.40 / 100g
$6.99
1.2kg
81.6c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.79
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
READY, SET…COOK!
Size
1.2kg
Store brand
No
Aldi
$9.79
Add from Aldi