Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ring | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Ring
Dairy & Eggs
Ring
65g · Regent Cheese
Coles
$1.20
$1.50
$1.85 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.20
Lowest
$1.20
Highest
$1.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Regent Cheese
Size
65g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cholesterol Lowering Original 500g
at Aldi
500g
$4.39
87.8c / 100g
96.8c less per 100g
Add to cart
Cholesterol Lowering Light 500g
at Aldi
500g
$4.39
87.8c / 100g
96.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.20
Add from Coles