Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby & Kids | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
Baby & Kids
1,242 products · 324 on special
Coles:
725
Woolworths:
470
Aldi:
47
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
40
Priced per
Litre
57
100 g
212
Each
201
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
725
Woolworths
470
Aldi
47
Show only
On special
324
Store brand
40
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Bubs Organic Grass Fed Follow On Formula Stage 2
800g
Special
$28.00
$3.50 / 100g
was
$35.00
Add
Woolworths
Bubs Organic Grass Fed Infant Formula Stage 1
800g
Special
$28.00
$3.50 / 100g
Showing 145–192 of 212
Previous 48
Next 20
was
$35.00
Add
Woolworths
Nan OPTIPRO 2 Follow-on Baby Formula From 6-12M
800g
$29.00
$3.63 / 100g
Add
Woolworths
Nan OPTIPRO 1 Infant Formula Newborns Suitable From Birth
800g
$29.00
$3.63 / 100g
Add
Woolworths
Nan EXPERTpro Reflux Formula For Regurgitation From 0-12M
800g
$29.00
$3.63 / 100g
Add
Woolworths
a2 Gentle Gold Premium Follow-on Formula Stage 2
800g
$29.50
$3.69 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
a2 Gentle Gold Premium Toddler Milk Drink Stage 3
800g
$29.50
$3.69 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Bubs Organic Grass Fed Toddler Formula Stage 3
800g
Special
$29.90
$3.74 / 100g
was
$37.40
Add
Woolworths
Aptamil Prosyneo Sensitive Baby Infant Formula From 0-12 Months
900g
$34.00
$3.78 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold+ Reflux Baby Infant Formula From 0-12 Months
900g
$34.00
$3.78 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold+ Lactose Intolerance Baby Formula From 0-12 Months
900g
$34.00
$3.78 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Sensitive Premium Toddler Formula From 12+ Months
900g
$34.10
$3.79 / 100g
Add
Woolworths
Hot Kids Rice Snacks Want Want Senbei
112g
$4.50
$4.02 / 100g
Add
Woolworths
Nan Sensitive Toddler Formula From 1 Year
800g
$32.50
$4.06 / 100g
Add
Woolworths
Nan EXPERTpro Lactose Intolerance Baby Formula From 0-12M
400g
$16.40
$4.10 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Follow On Formula Stage 2 (6-12m)
800g
$33.00
$4.13 / 100g
Add
Woolworths
Nan Supremepro 3 Premium Toddler Milk Drink 1+ Years
800g
$33.00
$4.13 / 100g
Add
Woolworths
Nan Supreme Pro 4 Junior Formula Powder
800g
$33.00
$4.13 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Infant Formula Stage 1 (0-6m)
800g
$33.00
$4.13 / 100g
Add
Woolworths
QV Baby Gentle Wash
500g
$21.00
$4.20 / 100g
Add
Woolworths
Mumamoo Infant Formula Stage 1
800g
$34.90
$4.36 / 100g
Add
Woolworths
Mumamoo Toddler Milk Formula Stage 3
800g
$34.90
$4.36 / 100g
Add
Woolworths
Nan Sensitive Infant Formula 0-12 Months
800g
$35.00
$4.38 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Step 3 Toddler Milk Drink 12+ Months
800g
$36.30
$4.54 / 100g
Add
Woolworths
Grants Of Australia Kids Natural Toothpaste Strawberry Surprise
75g
$3.50
$4.67 / 100g
Add
Woolworths
Bubs Goat Infant Formula Stage 1
800g
Special
$37.80
$4.72 / 100g
was
$42.00
Add
Woolworths
Bubs Goat Stage 2 Formula Stage 2
800g
Special
$37.80
$4.72 / 100g
was
$42.00
Add
Woolworths
Johnson's Gentle Moisturising Baby Soap Bar
95g
$4.50
$4.74 / 100g
Add
Woolworths
Nan Supremepro Stage 1 Infant Formula From Birth
800g
$38.00
$4.75 / 100g
Add
Woolworths
Nan Supremepro Stage 2 Follow On Formula From 6 Months
800g
$38.00
$4.75 / 100g
Add
Woolworths
a2 Platinum Follow On Formula Stage 2
900g
$43.00
$4.78 / 100g
Add
Woolworths
a2 Platinum Infant Formula Stage 1
900g
$43.00
$4.78 / 100g
Add
Woolworths
a2 Platinum Premium Toddler Milk Drink Stage 3
900g
$43.00
$4.78 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Baby Star Wide Ramen Snack Original
75g
$3.60
$4.80 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Allerpro Syneo 2 Follow-On Formula Allergy 6-12 Months
900g
$44.00
$4.89 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Allerpro Syneo 1 Baby Formula Allergy From Birth To 6 Months
900g
$44.00
$4.89 / 100g
Add
Woolworths
Oli6 Goat Milk Infant Formula Stage 1 0-6 Months
800g
$39.50
$4.94 / 100g
Add
Woolworths
Oli6 Goat Milk Follow On Formula Stage 2 6-12 Months
800g
$39.50
$4.94 / 100g
Add
Woolworths
Only Organic Baby Biscuits Pear Cinnamon & Oat
100g
$5.00
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
Whole Kids Organic Soft Cereal Biscuits- Spelt & Apple
120g
$6.00
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Profutura Follow On Formula Stage 2 6-12 Months
800g
$40.00
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Profutura Infant Formula Stage 1 0-6 Months
800g
$40.00
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
Whole Kids Organic Soft Cereal Biscuits - Oatmeal
120g
$6.00
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
Colgate Kids Toothpaste My First Strawberry 0-3 Years
80g
$4.00
$5.00 / 100g
Add
Woolworths
QV Moisturising Cream For Baby
250g
Special
$12.95
$5.18 / 100g
was
$18.50
Add
Woolworths
Bubs Goat Formula Stage 3
800g
Special
$41.50
$5.19 / 100g
was
$46.20
Add
Woolworths
Aptamil PROfutura 3 Premium Toddler Nutrition Supplement + 1 Year
900g
$47.30
$5.26 / 100g
Add
Woolworths
QV Baby Moisturising Cream
500g
$26.50
$5.30 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Hypoallergenic Gentle Tear-free Cleansing Baby Shampoo
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Fresh Scented Mild Moisturising Baby Lotion
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Mild Moisturising Baby Oil
$3.90
40% less than Woolworths
Baby Bubble Bath
$11.90
30% less than Woolworths