Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby & Kids | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
Baby & Kids
1,242 products · 324 on special
Coles:
725
Woolworths:
470
Aldi:
47
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
40
Priced per
Litre
128
100 g
560
Each
554
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
725
Woolworths
470
Aldi
47
Show only
On special
324
Store brand
40
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Kids Lollies
190g
$5.00
$2.63 / 100g
Add
Coles
Kids Watermelon Lollies
190g
$5.00
$2.63 / 100g
Add
Coles
Showing 289–336 of 560
Previous 48
Next 48
Kids Berry Lollies
190g
$5.00
$2.63 / 100g
Add
Coles
Kids Toothpaste Strawberry
98g
$2.60
$2.65 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sweet Baby Vine Capsicum
175g
$4.90
$2.80 / 100g
Add
Coles
Nan Supremepro 3 Toddler Milk Drink From 1 Year
800g
Special
$23.10
$2.89 / 100g
was
$33.00
Add
Coles
Nan Comfort 3 Toddler Milk Drink From 1 Year
800g
$23.10
$2.89 / 100g
Add
Woolworths
Nan COMFORT 3 Toddler Milk Drink From 1 Year
800g
$23.10
$2.89 / 100g
Add
Coles
Kids Custard Pouch Bluey Vanilla
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Coles
Kids Custard Pouch Bluey Chocolate
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Coles
Kids Custard Pouch Strawberry
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Kids Bluey Vanilla Custard Pouch
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Kids Chocolate Custard Pouch
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Kids Strawberry Custard Pouch
70g
$2.05
$2.93 / 100g
Add
Coles
Fruit Fun Mix Variety Multipack Lunch Box School Snacks 16 Pack
272g
$8.00
$2.94 / 100g
Add
Coles
Rusks Toast
125g
Special
$3.70
$2.96 / 100g
was
$4.20
Add
Aldi
Kids Toothpaste 90g
90g
$2.69
$2.99 / 100g
Add
Coles
Baby Oak Lettuce
150g
$4.50
$3.00 / 100g
Add
Coles
Pretzels Kids' Lunchbox Snacks Multipack Salted 8 Pack
200g
$6.00
$3.00 / 100g
Add
Coles
Baby Powder Soothing Aloe & Vitamin E
200g
$6.00
$3.00 / 100g
Add
Woolworths
Hot Kids Rice Snacks Shelly Senbei
150g
$4.50
$3.00 / 100g
Add
Woolworths
Johnson's Baby Smoothing Powder Aloe Vera & Vitamin E
200g
$6.00
$3.00 / 100g
Add
Coles
Gentle Wash
1kg
$30.50
$3.05 / 100g
Add
Coles
Kids Mild Mint Minions Toothpaste
90g
$2.75
$3.06 / 100g
Add
Coles
Kids Toothpaste Bluey Mild Mint Gel
90g
$2.75
$3.06 / 100g
Add
Woolworths
Colgate Kids Toothpaste Junior Bluey 2-5 Years
90g
$2.75
$3.06 / 100g
Add
Woolworths
Colgate Kids Toothpaste Minions 6+ Years Mint
90g
$2.75
$3.06 / 100g
Add
Woolworths
Riviana Baby Prawns
200g
$6.15
$3.08 / 100g
Add
Coles
Baby Bell Peppers Cream Cheese
120g
$3.75
$3.13 / 100g
Add
Coles
Porridge Baby Cereal
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Coles
Apple & Cinnamon Baby Porridge Cereal Pouch 6+ Months
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Baby Porridge 5+ Months
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Baby Rice With Prebiotic 4+ Months
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Woolworths
Bellamy's Organic Milk & Vanilla Baby Rice 6+ Months
125g
$3.95
$3.16 / 100g
Add
Coles
Baby Soothing Moisturising Cream
566g
Special
$18.00
$3.18 / 100g
was
$30.00
Add
Coles
Gold Lactose Intolerance 0-12 Months Infant Formula
900g
$28.80
$3.20 / 100g
Add
Coles
Gold Reflux 0-12 Months Infant Formula
900g
$28.80
$3.20 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Reflux Infant Formula 0-12M
900g
$28.80
$3.20 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Lactose Intolerance 0-12 Mth Infant Formula
900g
$28.80
$3.20 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Newborn Infant Formula 0-6M
900g
$29.00
$3.22 / 100g
Add
Woolworths
Alula Gold Follow On Formula 6-12M
900g
$29.00
$3.22 / 100g
Add
Coles
Gold+ 3 Premium Toddler Milk Drink From 12+ Months
900g
$29.15
$3.24 / 100g
Add
Coles
Gold Toddler 1 Year+ Milk Drink
900g
$29.15
$3.24 / 100g
Add
Coles
Gold+ 4 Premium Toddler Milk Drink From 2+ Years
900g
$29.15
$3.24 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold+ 3 Toddler Milk Formula From 1+ Year
900g
$29.15
$3.24 / 100g
Add
Woolworths
Aptamil Gold+ 4 Junior Milk Formula From 2+ Years
900g
$29.15
$3.24 / 100g
Add
Coles
Kids Dairy Mini Ravioli Pasta Beef & Vegetable
200g
$6.50
$3.25 / 100g
Add
Coles
Kids Dairy Mini Ravioli Pasta Cheese & Vegetable
200g
$6.50
$3.25 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Hypoallergenic Gentle Tear-free Cleansing Baby Shampoo
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Fresh Scented Mild Moisturising Baby Lotion
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Mild Moisturising Baby Oil
$3.90
40% less than Woolworths
Baby Bubble Bath
$11.90
30% less than Woolworths