Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
Bakery
1,015 products · 152 on special
Coles:
459
Woolworths:
456
Aldi:
100
Loading savings in this aisle…
On special
152
Store brand
320
Priced per
Litre
3
100 g
348
Each
108
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
459
Woolworths
456
Aldi
100
Show only
On special
152
Store brand
320
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Cut & Wrap Campagnier
160g
$15.52
$9.70 / 100g
Add
Coles
Cut & Wrap Excellence
160g
$15.52
$9.70 / 100g
Add
Coles
Showing 337–348 of 348
Previous 48
Cut & Wrap Bleu
160g
$15.52
$9.70 / 100g
Add
Coles
Seasoning Everything Bagel
50g
$4.95
$9.90 / 100g
Add
Coles
Eyeball Cake Icing Decorations
30g
$3.00
$10.00 / 100g
Add
Coles
60 Sec Keto Coconut Macaroon Slice (no Bake Or Bake)
60g
$6.20
$10.33 / 100g
Add
Coles
60 Sec Keto Rich Lemon Coconut Slice (no Bake)
60g
$6.20
$10.33 / 100g
Add
Coles
90 Sec Keto Bread In A Mug - Ginger Spice
60g
$6.20
$10.33 / 100g
Add
Coles
Brazilian Style Smoky BBQ Wrap Seasoning Mix
28g
$3.00
$10.71 / 100g
Add
Coles
Coconut Rolls 8x6.8g
54.4g
$6.30
$11.58 / 100g
Add
Coles
90 Sec Keto Bread In A Mug - English Muffin
50g
$6.20
$12.40 / 100g
Add
Coles
90 Sec Keto Bread In A Mug - Linseed Chia
50g
$6.20
$12.40 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Yeast + Bread Improver
$6.20
90% less than Woolworths
Betty Crocker Red Velvet Cake Mix
$4.50
25% less than Coles
Deluxe Orange Poppyseed Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths
Deluxe Vanilla Mud Cake Mix
$4.50
21% less than Woolworths