Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
22
100 g
79
Each
12
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Vanilla Custard 97% Fat Free
1kg
$3.00
30c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Vanilla Yoghurt
1kg
$4.00
40c / 100g
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 79
Next 31
Woolworths Strawberry Yoghurt
1kg
$4.00
40c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
1kg
$4.20
42c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Greek Style Yoghurt
2kg
$8.40
42c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Buttermilk Pancake Mixer
350g
$1.85
52.9c / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Dutch Cream Potatoes Bag
1kg
$6.50
65c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pot Set Greek Style Yoghurt
1kg
$6.70
67c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Fruit Swirled Mango Yoghurt
720g
$5.20
72.2c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 12 Pack Extra Large Cage Free Eggs
700g
$5.70
81.4c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 18 Pack Large Cage Free Eggs
900g
$8.00
88.9c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 12 Pack X Large Free Range Eggs
700g
$6.70
95.7c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Ricotta Cheese Smooth
375g
$3.60
96c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Ricotta Light Cheese
375g
$3.60
96c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Buttermilk Pancake Shaker
300g
$2.90
96.7c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cream Cheese
250g
$2.60
$1.04 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Spreadable Light Cream Cheese
250g
$2.60
$1.04 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tasty Cheese Block
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Extra Tasty Cheese Block
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Colby Cheese Block
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Light Tasty Cheese Block
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 12 Pack Large Free Range Eggs
600g
$6.40
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Strawberry Yoghurt Pouch Strawberry
70g
$0.75
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Vanilla Yoghurt Pouch Vanilla
70g
$0.75
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Banana Yoghurt Pouch Banana
70g
$0.75
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Blueberry Yoghurt Pouch Blueberry
70g
$0.75
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Parmesan Crumbed Potatoes With Garlic Butter
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Creamed Cottage Cheese
500g
$6.50
$1.30 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Parmesan Stuffed Mediterranean Olives
230g
$3.00
$1.30 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tasty Cheese Block
500g
$6.60
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cream Cheese Block
250g
$3.30
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Extra Tasty Cheese Block
500g
$6.60
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Colby Cheese Block
500g
$6.60
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Salted Butter
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Extra Large Free Range Eggs
350g
$4.90
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Greek Style Fetta
200g
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tasty Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Extra Tasty Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Colby Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Light Tasty Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shredded Tasty Cheese
700g
$10.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shredded Light Tasty Cheese
700g
$10.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Processed Cheese Slices Smokey
250g
$3.80
$1.52 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mozzarella Cheese
350g
$5.60
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mozzarella Shredded Cheese
500g
$8.30
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tasty Shredded Cheese
500g
$8.30
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Light Tasty Shredded Cheese
500g
$8.30
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Australian Butter Salted
250g
$4.50
$1.80 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths