Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
Frozen
2,502 products · 518 on special
Coles:
1,109
Woolworths:
1,162
Aldi:
231
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
518
Store brand
286
Priced per
Litre
137
100 g
299
Each
82
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,109
Woolworths
1,162
Aldi
231
Show only
On special
518
Store brand
286
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
McCain Air Fryer Steak Cut
750g
Special
$2.75
36.7c / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
McCain Airfryer Chips Straight Cut
750g
Special
$2.75
36.7c / 100g
Showing 1–48 of 299
Next 48
was
$5.50
Add
Woolworths
McCain Beer Batter Steakhouse Chips
750g
Special
$4.00
53.3c / 100g
was
$5.80
Add
Woolworths
McCain Beer Batter Chips Shoestring
750g
Special
$4.00
53.3c / 100g
was
$5.80
Add
Woolworths
McCain Beer Batter Wedges
750g
Special
$4.00
53.3c / 100g
was
$5.80
Add
Woolworths
McCain Pub Styles Beer Batter Chunky Chips
750g
Special
$4.00
53.3c / 100g
was
$5.80
Add
Coles
Southern Blue Whiting Bites
400g
Special
$2.25
56.3c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Frozen Puff Pastry Sheets Regular
1kg
Special
$5.80
58c / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Frozen Reduced Fat Puff Pastry 6 Sheets
1kg
Special
$5.80
58c / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Frozen Shortcrust Pastry Sheets 5 Pack
1kg
Special
$6.00
60c / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Frozen Extra Flaky Puff Pastry 4 Sheets
640g
Special
$4.00
62.5c / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Cottee's Thick 'n' Rich Chocolate Sauce Ice Cream Topping
615g
Special
$4.00
65c / 100g
was
$5.20
Add
Woolworths
Cottee's Thick 'n' Rich Caramel Sauce Ice Cream Topping
575g
Special
$4.00
69.6c / 100g
was
$5.20
Add
Coles
Frozen Mixed Vegetables Peas Corn & Capsicum
500g
Special
$3.60
72c / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Frozen Cocktail Spring Rolls
1kg
Special
$7.50
75c / 100g
was
$13.00
Add
Coles
Frozen Asian Banquet
1kg
Special
$7.50
75c / 100g
was
$13.00
Add
Coles
Frozen Corn Kernels
500g
Special
$3.80
76c / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Coles
Frozen Dim Sims
1.5kg
Special
$11.50
76.7c / 100g
was
$13.00
Add
Coles
Stir Fry Shanghai Carrot Broccoli Water Chestnuts Capsicum Sugar Snap Peas Frozen Mixed Veg
500g
Special
$4.00
80c / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Frozen Sweet Potato Chips
750g
Special
$6.00
80c / 100g
was
$7.70
Add
Woolworths
Woolworths Frozen Asian Style Vegetable Mix
750g
Special
$6.00
80c / 100g
was
$7.50
Add
Woolworths
Woolworths Frozen Tex Mex Vegetable Mix
750g
Special
$6.00
80c / 100g
was
$7.50
Add
Woolworths
Your Spud Co Jacket Potato
800g
Special
$6.50
81.3c / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Deli Sea Salt & Rosemary Frozen Potato Chips
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Deli Rosemary & Garlic Frozen Roast Potatoes
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Deli Parmesan Garlic & Basil Frozen Potato Chips
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Deli Garlic Herb & Lemon Frozen Potato Chips
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Frozen Whole Duck
2.1kg
Special
$18.50
88.1c / 100g
was
$28.30
Add
Woolworths
Marathon Spring Rolls
660g
Special
$6.00
90.9c / 100g
was
$7.20
Cheapest
Add
Coles
Pepperoni Pizza Slices 2 Pack
600g
Special
$5.50
91.7c / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Cheese & Bacon Pizza Slices 2 Pack
600g
Special
$5.50
91.7c / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Party Pies 24 Pack
1.12kg
Special
$10.50
93.8c / 100g
was
$17.50
Add
Coles
Mini Frozen Mango, Strawberry, Passionfruit & Wildberry Yogurt Sticks 14 Pack
506g
Special
$5.00
98.8c / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Italian Herb & Garlic Pizza Base Twin Pack
400g
Special
$4.00
$1.00 / 100g
was
$5.20
Add
Coles
Triangles Spinach Cheese
360g
Special
$3.60
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Crumbed Chicken Alphabet Nugget
2kg
Special
$20.00
$1.00 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Frozen Fruit Breakfast Topper
300g
Special
$3.00
$1.00 / 100g
was
$3.70
Add
Woolworths
Mutti Pizza Sauce Classica
280g
Special
$2.80
$1.00 / 100g
was
$3.50
Cheapest
Add
Woolworths
Mutti Pizza Sauce Aromatica
280g
Special
$2.80
$1.00 / 100g
was
$3.50
Cheapest
Add
Woolworths
Four'N Twenty Pies Beef & Cheese
700g
Special
$7.30
$1.04 / 100g
was
$10.50
Add
Coles
Buttermilk Chicken Portions
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Chicken Goujons
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Tempura Chicken Nuggets
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Sweet Chilli Tenders
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Frozen Chicken Dino Snacks
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Frozen Classic Crumb Chicken Breast Tenders
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Frozen Crumbed Chicken Nuggets
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Tempura Chicken Pops
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Biggest savings in this aisle
Sara Lee French Vanilla Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Sara Lee Lemon Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Prawn Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths
Pork & Chive Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths